К основному содержимому

Товари медичного призначення

Предмет закупівлі:
Товари медичного призначення

Місце проведення тендеру:
http://etp.atbmarket.com/ua

Дата проведення тендеру:
4/24/24 10:00

Розрахунковий обсяг закупівлі:
вказані у запрошенні

Умови проведення (закриті та закриті торги):
відкриті торги

Місце одержання пропозицій, остаточний термін подання пропозицій:
до 10.04.2024 року

Відповідальний за проведення торгів:
Рогальська Д.Г.

Спосіб отримання документації з тендеру:
Надання на http://etp.atbmarket.com/ua ,з усіх питань звертатися електронною поштою e-mail:
[email protected][email protected]
Тел. +380 56 7903196

Обов'язкові умови:
Замовник тендеру ТОВ «АТБ-МАРКЕТ»


       Шановні партнери,

Висловлюємо Вам своє уваження та повідомляємо, що компанією АТБ-МАРКЕТ у квітні 2024 р. заплановано проведення тендеру щодо вибору постачальника для виробництва продукції в категорії «Товари медичного призначення», а саме позицій:

№6 Бинт марлевий 1 шт
Розмірний вибір медичний нестерильний 7х14 м/уп 1 200 000 Пакування: друк 2 Pantone, орієнтація на поточну якість пакування. Відповідно до специфікації якості

№7 Вата медична нестерильна 100 г
Розумний вибір гігроскопічна гігієнічна зиг-заг м/уп 620 000 Пакування: друк 2 Pantone
бренд "Білосніжка", наявність "кишені".

Редизайн (буде наданий відд. ВТМ після отримання відповідної СЗ від Закупівель).

Продукт: покращення якості (більш однорідна структура волокон, менше комочків/комочків). Відповідно до специфікації якості

№8 Відріз марлевий 1 шт
Розумний вибір медичний нестерильний 300 см х 90 см м/уп 465 000 Пакування: друк 2 Pantone орієнтація на поточну якість пакування. Відповідно до специфікації якості

№9 Пластир рідкий 50 мл
ТМ Своя Лінія п/флакон 270 000 Етикетка: біла самоклеюча плівка, друк СMYK+2 Pantone. Відповідно до специфікації якості

№10 Перекис водороду 50 мл
ТМ Своя Лінія Бактероцид розчин 3% спрей без/уп 830 000 Етикетка: біла самоклеюча плівка, друк СMYK+2 Pantone. Відповідно до специфікації якості


Позиція для постачання буде обрана за результатом торгів.
  У комерційній пропозиції обов'язково вказувати виробничі потужності та можливість виконання обсягу поставок.
 
1. Інформація про тендер:

1.1.Загальна інформація:
Місце подання заявок на тендер: м Дніпро, вул. Робоча, 158, 2 пов., служба закупівель ТОВ «АТБ-маркет».
Електронна адреса для отримання заявок; [email protected][email protected]
Спосіб подання заявок та зразків тендерної продукції: у будь-який зручний спосіб (поштою, особисто) у закритому вигляді з позначкою: «На тендер з закупівлі продукції Товари медичного призначення: вата», по 20 шт. (для проведення лабораторних досліджень).

Кожен зразок повинен бути підписаний «Еталонний зразок» і мати наклейку з описом параметрів продукції, дату, печатку підприємства. Якісні показники за результатами досліджень будуть фіксуватися у договорі.
УВАГА! Зразки повинні чітко відповідати параметрам, зазначеним у специфікації якості (вимогам до продукції, що постачається). Дані зразки будуть зразками-свідками для продукції, яка буде поставлятися до мережі АТБ-маркету, у разі перемоги у торгах. Якщо постачальник надасть зразки, які будуть більшими за розміром, щільністю, вагою і т.д. ніж параметри, зазначені у специфікації, постачальник буде зобов'язаний постачати до мережі продукцію, відповідну наданим зразкам. При наданні зразків з меншими параметрами, ніж зазначені у специфікації якості, постачальник не буде обраний переможцем тендеру.


Остаточний термін подачі заявок на тендер : не пізніше 10.04.2024 р. - повний пакет документів

У разі відсутності заявок та зразків у зазначені терміни пропозицію розглядатися не буде.


1.2. Запланований обсяг закупівель на період вказівок у таблиці

  * - обсяги можуть коригуватися в залежності від змін попиту та ситуації на ринку .

1.3. Специфікація якості для тендерної продукції
 
Відправлені зразки повинні відповідати специфікації якості. Необхідно надати специфікацію якості на надані зразки. Звертаємо увагу, що максимально допустимі відхилення 5%, незважаючи на ті, які відхилення вказані в ТУ, надати копії нормативних документів.


1.3.1 Специфікація якості для транспортного пакування (ящик):

Тип вітринної упаковки – SRP, Гофрокартон
Шаровість – 3 кулі
Поверхневий лайнер (плоска куля) – макулатурний білий не крейдяний
Флютінг (середня профільована куля) – макулатурний бурий
Внутрішній лайнер (плоска куля) – білий
Профіль/Марка – В (ДП-24)
Тип друку – флексодрук
Кольори: від 2 до 4 кольорів

Загальні вимоги до розмірів вітринної упаковки:
1. Глибина (1) – не більше 40 см
2. Ширина (2) - по роздрібній упаковці товару
3. Ширина (6) – може змінюватися в залежності від габаритів одиниці товару та кількості фейсингів завширшки.
4. Висота (4) та (5) – може змінюватися в залежності від габаритів одиниці товару та кількості фейсингів на висоту.
5. Висота (3) - по роздрібній упаковці товару 

з урахуванням кількості фейсингів у висот

1.4. Умови постачання для тендерних позицій:
 
а) доставка на 8 Розподільчих центрів (РЦ) компанії «АТБ-МАРКЕТ» не менше 3-х разів на тиждень на кожний.
b ) відтермінування платежу - 45 к / д.(для діючих постачальників згідно з поточними умовами співпраці)
c) вартість логістики 5,19 грн. без ПДВ * за 1кг поставленої продукції (брутто) – вартість вказана на березень 2024 року.
d) вартість вивантаження однієї палеті з продукцією - 25 грн. без ПДВ;
е) компенсація бою\шлюбу (додаткова скидка за Договором) - 0,66%
f) обов'язкове підписання ДК на компенсацію ризиків, пов'язаних із втратою товару
g) обов'язкове підписання меморандуму на тендер

 

1.6. Дата проведення електронних торгів та період дії тендерної пропозиції:
 
Дата проведення електронних торгів – 24.04.2024 року о 10-00.
Торги відбудуться на електронній площадці: http://etp.atbmarket.com/ua

Фіксувати ціну потрібно без ПДВ.
Ціна по кожному лоту має бути з рівним виділенням суми ПДВ. Підсумкова ціна за тендером від кожного учасника округляється математично в нижній бік для рівного виділення суми ПДВ до двох цілих після комі.

Ціна, надана на тендер - ціна, яка діє не менше ніж 6 місяців з планової дати початку поставок.
Підвищення ціни можливе лише у випадках:
a) підвищення курсу валют (Нац. Банк) більш ніж на 10% (на відсоток валютної складової у собівартості продукції.);
b) загальногалузевого підвищення (на процент не більше ніж підвищення на аналогічну брендовану продукцію та продукцію ВТМ як ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» так і мереж-конкурентів);
  
ВАЖЛИВО: Підключенням до тендеру Ваша компанія свідомо підтверджує готовність виконати всі умови, на яких проводитиметься тендер.

1.7. Для прийняття участі в тендері компанія має отримати допуск від провідного менеджера компанії АТБ-МАРКЕТ. Для отримання допуску компанія повинна виконати в строго встановлені терміни наступні кроки:
 
Крок № 1 - направити до 10.04.2024 року заявку та калькуляцію виробництва тендерної продукції (бланк додається) на участь у тендері в електронному вигляді (на адресу [email protected][email protected];)

 
- Дана заявка заповнюється !на кожну позицію окремо! і не може носити будь-яких додаткових умов і не може бути пов'язана з договірними умовами на постачання інших брендів (у разі, якщо Ваша компанія також здійснює постачання брендованої продукції до мережі АТБ-МАРКЕТ).

- ОБОВ'ЯЗКОВО! Окремою рядком у калькуляції вказати вартість сировини на біржі та курс валют, які закладаються на цю калькуляцію.
ВАЖЛИВО !!! У калькуляції необхідно надати мінімально можливу ціну поставки, беручи до уваги той факт, що вибір переможця можливий при проведенні закритого тендеру (без проведення електронних торгів) на підставі отриманих комерційних пропозицій.

ІНФОРМАЦІЯ ПРИ ПРИЙНЯТТІ РІШЕННЯ ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ТОРГІВ. Якщо з боку Вашої компанії в ході проведення торгів буде надана ціна нижче, ніж собівартість, зазначена в наданій калькуляції, то в такому випадку з боку Вашої компанії необхідно надати обґрунтування даного зниження з оновленою калькуляцією. У разі, якщо ціна, зафіксована в електронних торгах, буде економічно необґрунтованою, пропозиція від Вашої компанії не буде розглянута, а також Ваша компанія не буде допускатися отримувати дозвіл на участь у наступних тендерах у найближчі 2 роки .

У заявці обов'язково слід зазначити розмір ПДВ на продукцію.


Крок № 2 - надати у термін до 10.04.2024 року гарантійний лист за підписом генерального директора та завірений печаткою підприємства з підтвердженням готовності, у разі оголошення Вашої компанії переможцем тендеру, надати у термін не пізніше 10 к.д. з дати направлення на Вашу адресу офіційного повідомлення всю потрібну інформацію для підписання договору поставки в типовій редакції, на електронну адресу відповідного менеджера компанії АТБ-МАРКЕТ.
Крок № 3 - надати у термін до 10.04.2024 року включно зразки тендерної продукції в кількості не менше 20 шт. за кожним лотом та видом, у відповідності з наданою специфікацією якості, а також надати нормативну документацію для переданих зразків та протоколи лабораторних досліджень на кожну позицію- обов'язково. У разі виявлення невідповідності якісних показників, заявлених у специфікації, Ваша компанія не буде допущена до електронних торгів.
Крок № 4 - надати у термін до 10.04.2024 року Комерційне предложение на тендер- у довільній формі (обов'язково вказати мінімально можливу ціну поставки, підтвердити обсяги та відповідність продукції специфікації якості (додається) .
Крок № 5 – у рядків до 10.04.2024 _ року, разом з основними документами, надіслати Інформацію, про набрані бали з аудиту, проведеного представниками компанії АТБ-МАРКЕТ на Вашому підприємстві, також вказати дату проведення останнього аудиту. У разі якщо аудит на Вашому підприємстві не проводився, надати фото виробничих потужностей, на яких виготовляється продукція. Враховуючи війну, аудит виробництва буде проведений тільки у переможців за

лотами.

Шаг № 6 - пройти перевірку фінансового відділу компанії АТБ-МАРКЕТ щодо відсутності ризиків укладення договору поставки з запропонованою юридичною особою. Для цього необхідно у термін до 10.04.2024 року заповнити та направити на адресу АТБ-МАРКЕТ анкети, та підписаний зразок меморандуму.
Якщо Ваша компанія вже має підписаний контракт на здійснення постачання продукції ВТМ для компанії АТБ-МАРКЕТ на 2023 -2024 рік, заповнення анкет не є обов'язковим.

 

2. Принципи вибору переможця тендеру на постачання продукції:
 
Рішення про вибір переможця тендера приймає Асортиментна рада до рядків не пізніше ніж через 7 к.д. з дати проведення електронних торгів. Ключовими факторами, що впливають на вибір переможця, є:
 
1) Результати лабораторних досліджень на відповідність зразка специфікації якості Додаток 1.
2) Результати аудиту виробничих потужностей.
3) Підсумкова ціна, отримана внаслідок тендеру (торгів).
4) Зовнішній вигляд готової продукції, включаючи тару та етикетку.
    
 
 
Компанія АТБ-МАРКЕТ має право визначити переможця на постачання товару БУДЬ-ЯКУ ставку в торгах з урахуванням оцінки тендерної пропозиції за вище переліченими критеріями.
 


3. Додаткові умови:
 
а) У разі відмови від підписання типового пакету договорів у строк не пізніше 10 к.д. від дати оголошення Вашої компанії переможцем тендеру, АТБ-МАРКЕТ залишає за собою право анулювати своє рішення та оголосити переможцем іншу компанію.
b) У разі відсутності зразків продукції тендерну пропозицію розглядатися не буде.
c) Заявка на тендер має бути підписана вищою посадовою особою підприємства, або особою, яка має довіреність на підписання таких документів.
d) У разі ненадання повного пакету тендерного пропозиції у строк, виключається можливість участі Вашого підприємства в тендері.
e) У разі загальногалузевого зниження ціни, постачальник зобов'язань знизити ціну для «АТБ-МАРКЕТ». У разі, якщо постачальник не підтверджує зменшення ціни після загального ринкового зниження вартості сировини, матеріалів, або впливу інших факторів, що зменшують собівартість продукції - компанія «АТБ-МАРКЕТ» знімає з себе зобов'язання із закупівлі всього заявленого на тендер обсягу продукції.
f) Продукція повинна відповідати заявленим стандартам (ГОСТ, ДСТУ, ТУ та ін.) і постачальник несе відповідальність за невідповідність їм (підписання штрафних санкцій за порушення якості - Додаток №6 без змін)
 
ЗВЕРТАЄМО ПОПЕРЕДЖЕННЯ !!! У разі, якщо учасник тендеру зробив ставку на електронних торгах (не обов'язково завершальну), тим самим він підтверджує готовність здійснювати постачання продукції за даною ціною. Компанія «АТБ-МАРКЕТ» може ухвалити рішення щодо закупівлі товару за будь-яку з зафіксованих ставок.
КОЖЕН учасник тендеру несе відповідальність за КОЖНУ зроблену в ході електронних торгів ставку (не тільки ставку, якою завершилися торги).

З усіх питань щодо тендеру звертайтесь за тел: +380 50 347 12 54 або +380 50 234 32 04.

Главная Акции Корзина Кабинет