Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Мережа АТБ повідомляє про глобальну реструктуризацію та ребрендинг товарів власних торгових марок!

Мережа АТБ повідомляє про глобальну реструктуризацію та ребрендинг товарів власних торгових марок!

06.02.2015

Національна мережа продуктових магазинів №1 прагне до інновацій і лідерства у всьому, орієнтуючись на міжнародні європейські стандарти та принципи роботи.

Грунтуючись на досвіді європейських рітейлерів, Компанія АТБ відкрила власну лабораторію, співробітники якої особливу увагу приділяють якості та безпеці продукції, що випускається під власними торговими марками.

Перед тим, як потрапити на полиці, товар проходить ретельний вхідний контроль: умови транспортування, наявність всіх дозвільних документів, що підтверджують якість та безпеку продукції, відповідність маркування, термінів придатності, необхідної інформації про продукт. В обов'язковому порядку перевіряється зовнішній вигляд, вага, стан упаковки.

Мережа АТБ планує поступове переведення на нові торгові марки всієї продукції, що пройшла перевірку в лабораторії. Улюблені товари змінять свій звичний вид на новий бренд, який об'єднає всі торгові марки середнього сегмента - Своя Лінія. Сучасний дизайн, технологічність, збалансованість асортименту, високі стандарти контролю якості - все це запорука довгого та успішного співробітництва мережі з кожним покупцем.

ТМ «Своя Лінія» несе в собі прагнення Компанії створити продукт, який буде такий же рідний і близький, як улюблені та звичні нам з дитинства предмети, а також додатково демонструє спрямованість зусиль команди АТБ зберегти прихильність покупця до обраної лінії поведінки в придбанні товарів цього бренду, постійно контролюючи якість і рецептуру продуктів.

Також мережа АТБ проводить ребрендіг і рестайлінг ТМ «Вигідна ціна завжди». Нова ТМ «Розумний вибір» замінить ТМ «Вигідна ціна завжди» і буде більш концептуальною та привабливою для споживача. Улюблені товари в нових, більш досконалих упаковках, розроблених професіоналами мережі, порадують своєю свіжістю та новизною, а якість, безпека та склад будуть гарантовано перебувати під контролем фахівців мережі!

Мережа АТБ піклується про своїх покупців і прагне зробити процес покупок максимально комфортним і привабливим!

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції