Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK

Тільки в АТБ

Мережа дискаунтерів «АТБ» пропонує своїм покупцям спробувати товари власних торгових марок, які представлені в більшості товарних категорій і налічують більше 800 одиниць товарів. Споживачі магазинів «АТБ» можуть придбати молочну продукцію та бакалію, м'ясну і рибну гастрономію, кондитерські вироби та снеки, алкогольні та безалкогольні напої, побутову хімію, господарські товари та товари особистої гігієни.

Підбираючи виробників для товарів власних торгових марок, фахівці «АТБ» віддають перевагу лідерам українських та зарубіжних ринків, а також здійснюють додатковий регулярний контроль за процесом виробництва, що гарантує високу якість продукції.

Очевидною перевагою товарів під власними торговими марками «АТБ» є економія до 30% від вартості покупки в порівнянні з товарами українських і зарубіжних торгових марок, що досягається за рахунок відсутності витрат на рекламу, а також завдяки скороченню шляху товару від виробника до кінцевого покупця.

Висока якість, орієнтованість на ринок, цінові переваги товарів під власними торговими марками «АТБ» були відзначені всеукраїнським преміями: «Private label-2009: Інновація року», «Private label-2010: Динаміка розвитку», «Private label-2011: Краща ціна», «Private label-2013: Динаміка розвитку», «Private label-2013: Прозорий тендер ВТМ», «Private label-2015: Кращий партнер року в Україні - Якість логістики», «Private label-2015: Кращий партнер року в Україні - Динаміка продажу».

 

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції
Website Security Test