Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Шановні покупці!

Шановні покупці!

30.03.2020

Від сьогодні ви можете дізнаватися про актуальні зміни про вхідні ціни постачальників ТОВ «АТБ-Маркет». 

Овочі:

Підвищення цін на овочі та фрукти

Листи щодо підвищення цін від окремих постачальників додаються:

 

Яйця:

На 27.03.2020 р. всі виробники курячого яйця в Україні заявляють про підвищення цін з 01.04.2020 до + 47% від поточних закупівельних цін. Компанія АТБ веде переговори з виробниками про недопущення такого значного підвищення. На поточний момент роздрібна ціна в АТБ на яйця курячі залишається без змін, при цьому ми будемо змушені підняти ціну на відсоток підвищення цін постачальниками, за фактом отримання поставок товару за новими цінами.

З 06.04.2020 р. постачальник Імперово Фудз ТОВ заявив про збільшення відпускної ціни на яйце куряче нефасоване з 10,20 грн/дес до 14,88 грн/дес (зростання ціни +46%). Переоцінка була прийнята компанією АТБ.
З 09.04.2020 р. постачальник Імперово Фудз ТОВ заявив про збільшення відпускної ціни на яйце куряче нефасоване з 14,88 грн/дес до 17,04 грн/дес (зростання ціни + 15% від ціни 14.88 грн.; +71% від первісної 10.20 грн.),

Решта виробників не заявляють про підвищення цін до рівня 17,04 грн.

Беручи до уваги, що інші виробники України не можуть закрити потребу компанії АТБ в яйці курячому і більше 50% закуповується у компанії ТОВ Імперово Фудз (Авангард), компанія АТБ-Маркет змушена закуповувати яйце куряче за завищеною, що не відповідає ринковій ціні, і як наслідок одна з перших підвищувати роздрібні ціни.

Компанія АТБ-Маркет неодноразово зверталася до компанії ТОВ Імперово Фудз переглянути свою цінову політику, не підвищувати ціни, при цьому на всі звернення отримала відмову, з цієї причини була змушена прийняти заявлену Імперово Фудз ціну, щоб уникнути порожніх полиць по соціальному курячому яйцю в передсвятковий період.

Листи щодо підвищення цін від окремих постачальників додаються:

Сипучі товари:

Підвищення цін на сипучі товари

Листи щодо підвищення цін від окремих постачальників додаються:

Підвищення цін на ватно-марлеву продукцію:

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції