Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Офіційна заява Корпорації «АТБ» щодо відеоролика з проявами расизму у магазині «АТБ»

Офіційна заява Корпорації «АТБ» щодо відеоролика з проявами расизму у магазині «АТБ»

15.10.2019

З 10.09.2019 року, у соціальній мережі «Facebook» та інформаційних Інтернет-порталах поширюється відеоролик, на якому невідомі особи в приміщені магазину торговельної мережі «АТБ» принижують та знущаються над іноземним громадянином. В інформаційних повідомленнях по факту події зазначається, що даний інцидент трапився нещодавно у магазині, розташованому у місті Київ.

Група компаній «АТБ» з приводу даної ситуації офіційно заявляє про наступне:

Події, про яких йдеться у відеоролику дійсне мали місце в магазині «Продукти-376», що розташований у місті Маріуполь за адресою: вул. Бахчиванджи 17/91, у серпні 2017 року (!)

На той час, на осіб, що здійснювали противоправні дії в бік іноземного громадянина, поліцією та правоохоронними органами м. Маріуполь було відкрито кримінальне впровадження. Керівництво магазину та компанія «АТБ-Маркет», зі свого боку, максимально повно та відкрито співпрацювали з представниками  відповідних органів та надали їм усі необхідні матеріали, задля виявлення та встановлення підозрілих осіб.

Група компаній «АТБ» вважає, що поява та розповсюдження минулорічного відеоролика такого змісту у теперішній час – є черговою спланованою провокацією, метою якою є завдання шкоди ділової репутації компанії та внесення дестабілізації у роботу стратегічно важливої соціально-орієнтованої  мережі дискаунтерів «АТБ». Керівництво компанії по факту даної провокації залишає за собою право використовувати усі доступні та законні методи, щодо захисту честі, гідності та ділової репутації.

У своїй діяльності група компаній «АТБ» завжди стоїть на позиції жорсткого осудження та неприйняття проявів будь-яких форм расизму, расової дискримінації, ксенофобії і пов'язаної з ними нетерпимості. Підприємства групи компаній «АТБ» завжди були, є й будуть законослухняним юридичними особами, що забезпечують більшість населення України продуктами харчування та непродовольчими товарами першої необхідності за мінімальними цінами.  На сьогодні, підприємства групи компаній «АТБ» забезпечують роботою понад 65 тисяч українців.  У 2018-му році група компаній «АТБ» перерахувала до бюджетів різних рівнів та спецфондів 9,4 млрд. грн.. податків та зборів.

Група компаній «АТБ» звертається до представників ЗМІ та інших осіб утриматися від поширення зазначеного провокативного відеоролика та своєчасно звертатися до прес-служби компанії для отримання об’єктивних та неупереджених коментарів.

Управління з корпоративних комунікацій корпорації «АТБ»

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції
Website Security Test