Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Благодійна акція «Благо Дій»

Благодійна акція «Благо Дій»

27.08.2019

Найбільша в Україні мережа магазинів «АТБ-МАРКЕТ» спільно з Благодійною організацією «Всеукраїнський Благодійний Фонд АТБ» проводить Благодійну Акцію «Благо Дій».

Метою Акції є збір коштів для допомоги хворим дітям.

Компанія «АТБ-маркет»  підтримує громадську ініціативу надання допомоги і турботи тим, хто цього потребує, надихаючи на подібні дії всіх наших покупців.

В  Акції будуть задіяні всі магазини мережі АТБ. В період з   26.08.2019. по 06.09.2019  включно  у всіх магазинах АТБ,  у покупців буде можливість придбати на касах магазинів  листочки «Орігамі». Всі отримані кошти, за винятком податку на додану вартість, будуть спрямовані на лікування дітей, в тому числі на придбання спеціального медичного обладнання.

У кожному з магазинів мережі АТБ-МАРКЕТ, задіяних у Благодійній Акції, буде встановлено символічна Ростова фігура «Благо Дій».  У торговельних залах буде розміщена інформація щодо проведення акції. Кожен покупець може ознайомитись з правилами проведення акції на сайті або у куточку покупця у кожному магазині. На усіх касах будут продаватися листочки «Орігамі», кількість купівлі кожним покупцем листочків «Орігамі» необмежена. Листочок
«Орігамі» буде мати QR код, за посиланням на який буде розташована відео інструкція  по складанню орігамі.

Після закінчення Благодійної Акції «Благо Дій», з метою ознайомлення покупців з її результатами, мережа магазинів АТБ розташує інформацію про зібрану суму у магазинах, які були задіяні в Акції, та на сайті  www.atbmarket.com.

Компанія АТБ-МАРКЕТ сподівається  за допомогою даної Благодійної  Акції не тільки допомогти дітям, які мають потребу в цьому, але й сприяти прояву і підтримці подібних ініціатив серед населення України.

З правилами проведення Акції можливо ознайомитись тут.

 

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції
Website Security Test