Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
АТБ запрошує жителів та гостей Львова на відкриття нового дискаунтера!

АТБ запрошує жителів та гостей Львова на відкриття нового дискаунтера!

20.11.2018

Вже в цей четвер відбудеться відкриття нового магазину АТБ у місті Львів! Запрошуємо всіх на урочистий захід! Почніть день з вигідних покупок і приємних подарунків! Крім того, ми підготували розважальну програму, яка подарує вам відмінний настрій! Першій сотні покупців гарантований подарунок* при здійсненні покупки на суму від 100 грн. єдиним чеком**. Не пропустіть можливість отримати приємний бонус у вигляді набору корисних і якісних продуктів! Чекаємо на вас 22.11.2018 о 10:00 за адресою вул. Героїв УПА, 73.

Ласкаво просимо в АТБ!

*Під «подарунком» мається на увазі придбання продуктового набору 0,02 грн., Який складається з: борошно пшеничне ТМ "Хуторок" 1,8 кг печиво вівсяне ТМ "Вигідна ціна завжди" 300 г .; цукор 1 кг; олія соняшникова рафінована ПЕТ ТМ "Добрий кухар" 0,87л; вівсяні пластівці "Добрий кухар" 0,8 кг.
**Продуктовий набір видається першим 100 покупцям, які придбали товар в магазині по одному чеку від 100 грн. Один касовий чек дає право на отримання одного набору. Організатор залишає за собою право змінювати вміст пакета без попередження.

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції