Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
АТБ підготував до відкриття новий дискаунтер в м. Марганець!

АТБ підготував до відкриття новий дискаунтер в м. Марганець!

02.11.2018

Вже 4 листопада відбудеться урочистий захід з нагоди відкриття нового АТБ-маркету! Приходьте до нас за хорошим настроєм і покупками! Ведучий заходу порадує наших гостей розважальною програмою і подарунками. Перша сотня покупців гарантовано отримає подарунок* при покупці на суму від 100 грн. одним чеком**. Великий асортимент якісних продуктів вже чекає на вас на полицях нового магазину! Беріть рідних, друзів і приходьте о 10:00 за адресою вул. Єдності, 50. З нетерпінням чекаємо вас!

*Під «подарунком» мається на увазі придбання продуктового набору 0,02 грн., Який складається з: борошно пшеничне ТМ "Хуторок" 1,8 кг печиво вівсяне ТМ "Вигідна ціна завжди" 300 г .; цукор 1 кг; олія соняшникова рафінована ПЕТ ТМ "Добрий кухар" 0,87л; вівсяні пластівці "Добрий кухар" 0,8 кг.
**Продуктовий набір видається першим 100 покупцям, які придбали товар в магазині по одному чеку від 100 грн. Один касовий чек дає право на отримання одного набору. Організатор залишає за собою право змінювати вміст пакета без попередження.

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції