Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
АТБ-маркет радий повідомити про відкриття нового дискаунтера в м. Болград!

АТБ-маркет радий повідомити про відкриття нового дискаунтера в м. Болград!

02.11.2018

Запрошуємо на відкриття нового магазину АТБ, яке відбудеться вже 3 листопада! Ми готові порадувати наших гостей розважальною програмою від ведучого заходу і вручити приємні подарунки до покупок. Перша сотня покупців гарантовано отримає подарунок =*, здійснивши покупку на суму від 100 грн. єдиним чеком**. Не пропустіть можливість весело провести час і безкоштовно отримати набір корисної та якісної продукції від АТБ! Чекаємо вас о 10:00 за адресою вул. Інзовська, 120. Ласкаво просимо в новий АТБ!

*Під «подарунком» мається на увазі придбання продуктового набору 0,02 грн., Який складається з: борошно пшеничне ТМ "Хуторок" 1,8 кг печиво вівсяне ТМ "Вигідна ціна завжди" 300 г .; цукор 1 кг; олія соняшникова рафінована ПЕТ ТМ "Добрий кухар" 0,87л; вівсяні пластівці "Добрий кухар" 0,8 кг.
**Продуктовий набір видається першим 100 покупцям, які придбали товар в магазині по одному чеку від 100 грн. Один касовий чек дає право на отримання одного набору. Організатор залишає за собою право змінювати вміст пакета без попередження.

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції