Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Мережа магазинів АТБ підготувала до відкриття новий дискаунтер в м. Мелітополь!

Мережа магазинів АТБ підготувала до відкриття новий дискаунтер в м. Мелітополь!

24.10.2018

25 жовтня відбудеться відкриття нового АТБ! З нетерпінням чекаємо вас на нашому урочистому заході!
Уже зовсім скоро жителі і гості Мелітополя зможуть зробити покупки в новому АТБ. Ми підготували для вас великий асортимент якісних продуктів, а відвідувачів відкриття чекає розважальна програма та подарунки! Перші сто покупців гарантовано отримають подарунок* при покупці на суму від 100 грн. єдиним чеком**. Не пропустіть можливість отримати набір корисних продуктів від АТБ до ваших покупок! Чекаємо на вас о 10:00, 25 жовтня за адресою пр. Богдна Хмельницького, 78/1. Ласкаво просимо в АТБ!

*Під «подарунком» мається на увазі придбання продуктового набору 0,02 грн., Який складається з: борошно пшеничне ТМ "Хуторок" 1,8 кг печиво вівсяне ТМ "Вигідна ціна завжди" 300 г .; цукор 1 кг; олія соняшникова рафінована ПЕТ ТМ "Добрий кухар" 0,87л; вівсяні пластівці "Добрий кухар" 0,8 кг.
**Продуктовий набір видається першим 100 покупцям, які придбали товар в магазині по одному чеку від 100 грн. Один касовий чек дає право на отримання одного набору. Організатор залишає за собою право змінювати вміст пакета без попередження.

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції