Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Оновлений магазин АТБ відкрився після реконструкції в м. Дніпро за адресою бул. Зоряний, 3.

Оновлений магазин АТБ відкрився після реконструкції в м. Дніпро за адресою бул. Зоряний, 3.

11.10.2016

Відвідувачі з першого ж дня роботи магазину помітили суттєві зміни як в зовнішньому вигляді так і в асортименті магазину.   

Цей магазин став майданчиком для впровадження найсучасніших рішень у сфері роздрібної торгівлі, будівництва та енергозбереження.

Застосовані в будівництві магазина технології утеплення, опалення та рекуперації енергії дозволяють зберігати до 70% витрат на опалення.––

Розширені проходи в торгівельному залі, теліжки підвищеної місткості та велика зручна парковка роблять магазин кращим вибором для тижневих сімейних покупок.

Холодильне та морозильне обладнання нового типу забезпечує 100% дотримання умов зберігання та кращу презентацію товару.

Нова система освітлення, збудована на базі LED технології не тільки зберігає електроенергію, а й робить більш приємною атмосферу магазину, а товар – більш привабливим.

Відділ власної випічки, розширений асортимент свіжих овочів та фруктів, вдосконалений відділ свіжого м’яса завершують картину магазину.

Відкриття магазину не є започаткуванням нового формату магазинів АТБ, а лише розвитком існуючої концепції дискаунтера. Адже задоволення потреб покупців за рахунок використання високоефективних технологій і етичного ведення роздрібного бізнесу є складовою місії компанії «АТБ-маркет».

Технології, застосовані при будівництві оновленого магазину будуть після тестування запроваджуватися на інших магазинах мереж.

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції