Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Зустрічайте новий магазин АТБ!

Зустрічайте новий магазин АТБ!

24.12.2015

Ми раді повідомити, що ваша улюблена мережа продуктових магазинів АТБ продовжує рости і завойовувати симпатії все більшого числа покупців. На цей раз поповнення мережі відбудеться в Оболонському районі, недалеко від станції метро Героїв Дніпра. Запрошуємо мешканців та гостей столиці на святкове відкриття нового магазину в 10:00 за адресою: м Київ, пр. Оболонський, 52 а.

На честь відкриття Вас очікують приємні подарунки. Виявіться в числі перших ста покупців, які придбали товарів на суму від 100 грн одним чеком і гарантовано отримайте продуктовий набір.

АТБ - зручно та економно!

 

** Під «подарунком» мається на увазі придбання продуктового набору за 0,02 грн., Який складається з: борошно пшеничне ТМ "Хуторок" 1,8 кг; печиво вівсяне ТМ "Вигідна ціна завжди" 300 р .; цукор 1 кг; олія соняшникова рафінована ПЕТ ТМ "Добрий кухар" 0,87л .; вівсяні пластівці "Добрий кухар" 0,8 кг. Продуктовий набір видається першим 100 покупцям, які придбали товар в магазині за одним чеком від 100 грн. Один касовий чек дає право на отримання одного набору. Організатор залишає за собою право змінювати вміст пакету без попередження.
Розіграш призів проводить ТОВ «Промолайнер»

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції