Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
14 грудня зустрічайте новий дискаунтер в м.Бровари!

14 грудня зустрічайте новий дискаунтер в м.Бровари!

11.12.2015

Національна мережа АТБ поповниться новим магазином у м.Бровари за адресою: вул. Марії Лагунової, 10. О 10:00 магазин урочисто відкриє свої двері для покупців. Перші 100 покупців, що здійснили покупки на суму від 100 грн. і більше одним чеком отримають подарунки* - продуктові набори!
.
А також в 17:30 під час розважальної програми серед присутніх учасників будуть розіграні: пилосос, мультиварка і телевізор!

У розіграші * беруть участь всі чеки на суму від 100 грн, зібрані до початку розіграшу.

Новий магазин АТБ чекає своїх покупців! Економте разом з АТБ!

 

* Умови участі в акції щодо розіграшу призів:
Придбати будь-яких товарів на суму 100 грн. або більше в день відкриття магазину АТБ 14 грудня 2015 р .; написати П.І.Б. на чеку, опустити його в лототрон, який знаходиться в магазині АТБ за адресою: м.Бровари, вул. Марії Лагунової, 10
Призи розігруються тільки серед присутніх на момент розіграшу.
Під отриманням призу мається на увазі його придбання за 1 грн., В т.ч. ПДВ. Акція тільки для полнолетніх.
Призи розіграшу можуть відрізнятися від зображених на рекламному банері.
** Під «подарунком» мається на увазі придбання продуктового набору за 0,02 грн., Який складається з: борошно пшеничне ТМ "Хуторок" 1,8 кг; печиво вівсяне ТМ "Вигідна ціна завжди" 300 р .; цукор 1 кг; олія соняшникова рафінована ПЕТ ТМ "Добрий кухар" 0,87л .; вівсяні пластівці "Добрий кухар" 0,8 кг. Продуктовий набір видається перший 100 покупцям, які придбали товар в магазині за одним чеком від 100 грн. Один касовий чек дає право на отримання одного набору. Організатор залишає за собою право змінювати вміст пакету без попередження.
Розіграш призів проводить ТОВ «Промолайнер»

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції