Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Крута пропозиція від Head&Shoulders!

Крута пропозиція від Head&Shoulders!

19.06.2017

Шаленієш від футболу? – Зустрічай круту пропозицію від Head&Shoulders! Отримай шанс виграти футбольний м’яч або подорож на футбольний матч твоєї мрії! 
То що, позмагаємося? – Для цього лише потрібно виконати кілька простих умов: 
1. Купуй будь-який шампунь Head&Shoulders 400 мл у мережі магазинів АТБ. 
2. Збережи чек та зареєструй його на сайті headandshoulders.football24.ua з 01.06.2017 по 05.07.2017 - отримай можливість виграти один з 5000 футбольних м’ячів!
3. Щоб взяти участь у розіграші Суперпризу – подорожі на футбольний матч*, окрім реєстрації чека на сайті потрібно також викласти своє фото в Instagram або Facebook із хештегом #НаФутболЗHeadAndShoulders

*Під «подорожжю на футбольний матч» мається на увазі один сертифікат на туристичну поїздку вартістю 100 000 грн з урахуванням всіх податків та зборів, передбачених чинним законодавством України, для організації переможцем поїздки на футбольний матч, який буде розіграний в творчому конкурсі серед учасників, які зареєстрували касовий чек і виклали фотографію відповідно до умов акції. Виконавець акції, відповідно до податкового кодексу України, є податковим агентом та здійснює нарахування та виплату податку на доходи фізичних осіб та військового збору з вартості такого сертифікату.

Про умови акції дізнавайтеся, тут та на сайті headandshoulders.football24.ua. Строк проведення акції – з 01.06.2017 по 05.07.2017 включно.

Розіграш подарунків відбудеться 15.08.2017. Кількість призів обмежена і складає кількість, зазначену в умовах акції. Виграні м’ячі надсилаються переможцям на вказані ними відділення «Нової пошти». Зовнішній вигляд справжніх подарунків може відрізнятися від зовнішнього вигляду подарунків, зображених в інформаційних та рекламних матеріалах.

Акція проводиться в мережі магазинів ТОВ «АТБ-Маркет» на території України за винятком території АР Крим та деяких районів Донецької та Луганської областей, в яких проводиться Антитерористична операція (з повним переліком магазинів ТОВ «АТБ-Маркет», в яких проводиться акція, можна ознайомитись на сайті atbmarket.com або за телефоном гарячої лінії: 8-800-500-415 (по Україні дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів безкоштовні, в усіх інших випадках вартість послуг зв’язку – згідно з тарифами операторів)).

Учасниками акції можуть бути тільки повнолітні особи.

Партнер акції – ТОВ «АТБ-Маркет», 52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський район, смт. Слобожанське, вул. В. Сухомлинського, 76.Код ЄДРПОУ 30487219. Участь ТОВ «АТБ-Маркет» у проведенні акції обмежено продажем акційного товару. ТОВ «АТБ-Маркет» не несе відповідальності за невиконання організатором та/або виконавцем акції умов акції або інших вимог законодавства під час проведення акції.

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції