Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Нова акція від АТБ - «Знайдеш дешевше - повернемо гроші»!

Нова акція від АТБ - «Знайдеш дешевше - повернемо гроші»!

15.03.2016

Друзі, ми раді повідомити про старт нової акції - «знайдеш дешевше * - повернемо гроші **»!
З 15 березня 2016 р., якщо ви знайдете будь-який з товарів, що беруть участь в акції, дешевше, ніж в АТБ, то ми повернемо вам гроші!
З докладним переліком акційних товарів можна ознайомитися в магазинах мережі АТБ у куточку споживача.

Акція діє за умови дотримання всіх умов. З детальними умовами можна ознайомитися тут.

 

АТБ - мережа магазинів низьких цін!

 

 

 

Акція діє в мережі магазинів ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» з 15.03.2016 р. безстроково, за умови наявності акційного товару. Акційні позиції позначені спеціальними цінниками. ТОВ «АТБ-маркет» залишає за собою право змінювати перелік акційних товарів в період акції, а також завершити акцію. У разі завершення акції, або внесення змін щодо періоду акції, інформація про це з'явиться на даному сайті не пізніше, ніж за один день до внесення таких змін. 
З детальною інформацією про умови акції та перелік акційних товарів ви також можете ознайомитися в куточку споживача або за телефоном гарячої лінії 0-800-500-415. Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів (Київстар, МТС, Life) на території України безкоштовні. *
Під «Знайдеш дешевше» мається на увазі придбання ідентичного товару в іншій роздрібній торговій точці, вимоги до якої наведено в Умовах акції. 
**
Під «Повернемо гроші» мається на увазі повернення покупцеві суми вартості товару, який придбаний дешевше, ніж в ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» і податку на доходи фізичних осіб, який утримується та перераховується ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» самостійно відповідно до чинного законодавства.

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції