Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
8 грудня зустрічайте новий дискаунтер АТБ в столиці!

8 грудня зустрічайте новий дискаунтер АТБ в столиці!

07.12.2015

Відкриття кожного нового магазину - це святкова подія, насичене розвагами, розіграшами призів і безліччю приємних покупок. Цього разу відкриття відбудеться за адресою: м.Київ, вул. Анни Ахматової, 15/27 о 10:00.

Перші 100 покупців, які придбають товарів на суму від 100 грн. одним чеком гарантовано отримають подарунки - продуктові набори.
А також у всіх присутніх в 17:30 на святковій програмі буде шанс виграти цінні призи: телевізор, мультиварку і пилосос. Для участі у розіграші призів досить купити ваших улюблених продуктів на суму від 100 грн. одним чеком і опустити його в лототрон до початку акції.

АТБ - магазини для всієї родини. Економте з нами!

 

* Умови участі в акції щодо розіграшу призів:
Придбати будь-яких товарів на суму 100 грн. або більше в день відкриття магазину АТБ 08 грудня 2015 р .; написати П.І.Б. на чеку, опустити його в лототрон, який знаходиться в магазині АТБ за адресою: м.Київ, вул.Анни Ахматової, 15/27.
Призи розігруються тільки серед присутніх на момент розіграшу.
Під отриманням призу мається на увазі його придбання за 1 грн., В т.ч. ПДВ. Акція тільки для полнолетніх.
Призи розіграшу можуть відрізнятися від зображених на рекламному банері.
** Під «подарунком» мається на увазі придбання продуктового набору за 0,02 грн., Який складається з: борошно пшеничне ТМ "Хуторок" 1,8 кг; печиво вівсяне ТМ "Вигідна ціна завжди" 300 р .; цукор 1 кг; олія соняшникова рафінована ПЕТ ТМ "Добрий кухар" 0,87л .; вівсяні пластівці "Добрий кухар" 0,8 кг. Продуктовий набір видається перший 100 покупцям, які придбали товар в магазині за одним чеком від 100 грн. Один касовий чек дає право на отримання одного набору. Організатор залишає за собою право змінювати вміст пакету без попередження.
Розіграш призів проводить ТОВ «Промолайнер»

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції
Website Security Test