Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK
Акційний тиждень!

Акційний тиждень!

11.12.2017

Мережа дискаунтерів АТБ знову поспішає порадувати своїх покупців новою акцією *!

Щотижня, з середи по вівторок, у магазинах мережі діють знижки на товари з певної групи. Акційні позиції, на які діють знижки, оформлені спеціальним рекламним матеріалом з написом «Акційний тиждень».

З 13.12.17 по 19.12.17 знижки діють на пральні порошки. Докладний перелік позицій дивіться тут.

 


* Акція діє на території України в магазинах мережі ТОВ «АТБ-маркет» за умови наявності акційного товару. Акційні позиції позначені цінниками червоного кольору із зазначенням актуального розміру знижки, а також співвідношенням розміру знижки до ціни реалізації товару без знижки. ТОВ «АТБ-маркет» залишає за собою право змінювати акційні товари і ціни на них в період акції, а також завершити акцію достроково. У разі дострокового завершення акції, або внесення змін щодо періоду акції, акційного товару, ціни, або відсотка знижки, інформація про це з'явиться на даному сайті не пізніше, ніж за один день до внесення перерахованих вище змін.
Детальну інформацію дізнавайтесь за телефоном гарячої лінії 0-800-500-415. Дзвінки зі стаціонарних і мобільних телефонів (Київстар, МТС, Life) на території України безкоштовні.

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції