Національна мережа продуктових магазинів
гаряча лінія АТБ 0-800-500-415
CALL BACK

Лідери діляться досвідом

У нас всі двері відкриті!

Потрапивши до дружньої команди нашої компанії, Ви отримуєте унікальну можливість не тільки знайти нових друзів і престижне місце роботи, але й зробити успішну кар'єру, адже 85% керуючих магазинів АТБ починали свій професійний шлях рядовими співробітниками в магазинах мережі. Сьогодні це успішні керівники, які передають свій досвід колегам.

Кернозенко Максим Сергійович

Керуючий магазином/ ТОВ «АТБ-маркет», Біла Церква:

Хотілося б поділитися своєю історією кар'єрного росту в компанії лідера ТОВ «АТБ - маркет». Мене звуть Кернозенко Максим Сергійович, мені 25 років.

Почалося все з того, що я після закінчення строкової служби ЗСУ влаштувався в самий перший магазин АТБ, міста Біла Церква, магазин «Продукти-143» на посаду «молодший приймальник товарів». По закінченню 7 місяців, мені запропонував на той час керуючий магазином Карцев В.В. (За що йому велика подяка) посаду "охоронець". На цій посаді я відчував себе комфортно, тому що у мене добре виходило ловити злодіїв, якось я легко міг розпізнати людину з поганим умислом (до речі, будучи вже на посаді "керуючий магазином", іноді, можу заглянути в кімнату відеоспостереження, згадати колишні часи, і, до речі, не безрезультатно).

Попрацювавши деякий час на магазині «Продукти-143», мені пропонують перевестися в новий магазин нашого красивого міста «Продукти-432», але вже на посаді «старший зміни охорони». На даній посаді я пропрацював близько 8 місяців. У зв'язку із значними відкриттями магазинів в нашому місті, з'явилася вакансія «заступник керуючого магазином», і я вирішив спробувати свої сили в адміністрації! Пройшовши навчання в навчальному центрі м. Київ (компанії АТБ-маркет) в 2012 році я приступив до виконання обов'язків заступника керуючого! Хоч і відповідальності було більше і працювати стало важче, але мені подобалося. З колективом у мене були хороші стосунки, магазин був дуже дружним (до речі, в цьому ж магазині, я зустрів свою дружину Марину!).

У листопаді 2012 відкрився магазин «Продукти-667» у місті Сквира, де я був в групі підтримки в якості заступника керуючого (виконуючим обов'язки керуючого магазином). Відкривши магазин «Продукти-667», з'явилася можливість пройти навчання на керуючого магазином. Скажу чесно, з першої спроби у мене не все вийшло. Але я не з тих хто зупиняється при невдачах і завдяки своєму прагненню та підтримці моєї сім'ї я таки став керуючим! Мої повноваження набули чинності 10.05.2013 в магазині «Продукти-604» в м. Узин. В ньому я працював майже рік і за цей час магазину присвоїли призове місце в номінації «Кращий магазин» (за що велике спасибі співробітникам за їх відповідальність до своїх обов'язків)!

З квітня 2014 року я працюю керуючим магазину «Продукти-819».

Я не збираюся зупинятися на досягнутому, у мене ще багато планів на майбутнє. За ці 5 років роботи в компанії я багато чому навчився, придбав багато друзів і зустрів своє кохання! Дякую компанії АТБ!!!

Мокєєв Микита Андрійович

Керуючий магазином / ТОВ «АТБ-маркет», Дніпропетровська область:

Для мене робота в Компанії "АТБ-Маркет" стала першою роботою і першим записом у трудовій книжці. Перший камінь моєї кар'єри було закладено на початку 2010р. На момент початку роботи в компанії мені було 18 років.

Я влаштувався в один з магазинів нашої мережі на посаду продавець. Мені дуже подобалося працювати в цій компанії і постійно хотілося досягти чогось нового для себе.

Уже в серпні 2010р. я був переведений на посаду охоронець, після чого досить довгий період працював в магазині на цій посаді. На початку 2012 року з ініціативи керуючого магазином я був направлений на навчання на посаду бухгалтер.

Після успішного закінчення навчання в Дніпропетровському Навчальному Центрі компанії за рекомендацією свого куратора (інструктора навчального центру) я пройшов відбір на вакансію ревізор в ДФК КРО Корпорації "АТБ". З березня 2012р. я вже обіймав посаду ревізора і був переведений на роботу до Корпорації. Уже в жовтні того ж року мені запропонували посаду голови ревізійної комісії. З цього моменту я займався організацією проведення переучетов з КРО по всіх магазинах і РЦ мережі. За цей період роботи мені вдалося побувати майже у всіх магазинах нашої мережі по всіх регіонах України.

В березні 2013р. начальник сектору навчання Бархет С.В.запропонувала мені посаду інструктора з навчання персоналу в Службі Управління Персоналом ТОВ «АТБ-Маркет». Я займав посаду в Київському Відділенні Навчального Центру і займався навчанням персоналу для роботи в нашій мережі.

В листопаді 2014 року я став асистентом керуючого магазину «Продукти-346», а січні 2015 року – керуючим магазином « Продукти-317».

В березні 2013р. начальник сектору навчання Бархет С.В.запропонувала мені посаду інструктора з навчання персоналу в Службі Управління Персоналом ТОВ «АТБ-Маркет». Я займав посаду в Київському Відділенні Навчального Центру і займався навчанням персоналу для роботи в нашій мережі.

В листопаді 2014 року я став асистентом керуючого магазину «Продукти-346», а січні 2015 року – керуючим магазином « Продукти-317».

Хотілося б додати, що на момент початку роботи в компанії я проходив навчання в одному з ВНЗ і, враховуючи лояльне стосовно "АТБ-Маркет" до студентів, я успішно закінчив навчання і отримав вищу освіту. Та й приємно усвідомлювати, що ти працюєш у компанії, яка може дозволити собі наявність 4-х Навчальних Центрів, в яких навчають майбутніх професіоналів абсолютно безкоштовно.

Звичайно, тепер моє життя тісно пов'язана з «АТБ»! Так як я завжди впевнений у завтрашньому дні і в своєму майбутньому. Завжди приємно розуміти, що ти є частиною такої великої компанії і можеш бути корисний.

 

P.S. Хотілося б, щоб моя історія стала прикладом для молодих і перспективних співробітників нашої компанії. Адже в нашому житті немає нічого неможливого!

Кулініч Олена Володимирівна

Заступник керуючого магазину / ТОВ «АТБ-маркет»:

У 2002 році я почала свою роботу звичайним продавцем у магазині. По своїй натурі я люблю швидкий темп життя. У компанії помітили мій ентузіазм у роботі та посидючість, і моя кар'єра пішла в гору. Через 2 роки мене призначили старшим зміни, а ще через півроку - керуючим магазину. Ця динамічна компанія надала мені можливість проявити себе. Допомогла сформувати в моєму характері витримку, цілеспрямованість і впевненість у собі. «АТБ-маркет» - це справжня команда. Я вдячна долі за те, що працюю тут!

Шаповалова Наталія Анатоліївна

Заступник генерального директора/ ТОВ«АТБ-маркет»:

Я почала роботу в компанії ще в період її створення на посаді секретаря-референта директора. Працювати було складно, але шалено цікаво. Я навчилася знаходити спільну мову з людьми, швидко приймати правильні рішення в найскладніших ситуаціях. Завдяки АТБ, у мене з'явилася можливість реалізувати всі свої професійні плани. Потім почала освоювати роботу в продуктовому магазині. Подальша кар'єра - керуючий магазином, районний керуючий, директор з торгівлі Дніпропетровського регіону. Заступник генерального директора «АТБ-маркет» по регіональній торгівлі.

Сьогодні Наталя - Заступник генерального директора ТОВ «АТБ-маркет»!

Бархет Світлана Василівна

Начальник сектору навчання відділу оцінки та розвитку персоналу служби управління персоналом / ТОВ «АТБ-маркет»:

У мене не зовсім проста історія роботи в компанії. Я прийшла на посаду заступника керуючого магазину в серпні 2001р., Працювала в декількох магазинах, вже у вересні 2004р. відкривала новий магазин на посаді керуючого магазину. Однак через якийсь час мені запропонували посаду регіонального директора в іншій мережі. І я погодилася. Спочатку ніби все було в порядку, але в підсумку виявилося не настільки райдужно, як обіцялося. Затримки заробітної плати, а потім закриття магазинів. Коли приблизно через рік я залишилася без роботи, я зрозуміла, що все-таки зробила помилку. Як кажуть, «від добра добро не шукають». І прийняла рішення спробувати повернутися в АТБ. Таким чином, у вересні 2007р. компанія знову відкрила переді мною двері, мені пішли на зустріч і запропонували на вибір посаду керуючого магазином або інструктора з навчання. Я вибрала роботу в навчальному центрі, і зараз вже є його начальником.

Тепер своє майбутнє я пов'язую з АТБ - це, з одного боку, стабільність і впевненість у завтрашньому дні, з іншого - постійний розвиток, зростання мережі, нові можливості і нові знання. А для тих, хто хоче і вміє працювати, в АТБ двері завжди відкриті. Просто приходьте і стартуйте! Потрібно буде - навчимо в нашому навчальному центрі, іногороднім допоможемо з житлом ... Зробіть свій крок назустріч успіху!

«Продукти -40»

АТБ, Новомосковськ:

«Умій мріяти, щоб прагнути до мети,

І мислити, щоб досягти мети»

 

Кар'єра і кар'єризм поняття однокореневі, але не тотожні, і в нашому розумінні досить різні, бо якщо ми чуємо про когось, як про людину-кар'єриста, то асоціюємо дане поняття з чимось негативним. І, в той же час ми вітаємо і ставимо в приклад того, хто «зробив» кар'єру, ми захоплюємося характером, силою духу, цілеспрямованістю людини, яка зуміла без сторонньої допомоги, самостійно, крок за кроком піднятися з найпершої посади, до висоти керівника, який визначає цілі і завдання підприємства торгівлі та деколи навіть долі своїх підлеглих.

Що означає зробити кар'єру в магазині ТОВ «АТБ-маркет», як досягти висот кар'єрного зростання, як залишаючись членом колективу піднятися до рівня керівника магазину? В інструкціях, посібниках та розпорядженнях різного рівня мало не покроково вказується, як молодій людині стати керівником, але жоден формальний документ не замінить наочного прикладу, усвідомлення причетності, з долею працюючого поруч і день у день щогодини, щохвилини завойовує авторитет своїм ставленням до справи, запалюючого і надихаючого інших йти за собою.

Магазин «Продукти-40» практично нічим не відрізняється від інших таких же магазинів; ті ж прилавки з таким же товаром, як і всюди, ті ж касові бокси, та ж уніформа персоналу, от тільки люди у нас інші. Наші - всі студенти. Вчаться всі: вчаться вантажники (молодші приймальники), продавці, охоронці, бухгалтер, заступник керуючого. Саме наочні приклади стрімкого кар'єрного зростання деяких працівників нашого магазину породжують у персоналу здорове бажання росту, бажання вчитися, прагнути і досягати поставленої мети. І прикладів тому хоч відбавляй. Обидва заступника керуючого - і Третяк О.Ю., і Натха А.В. раніше працювали в нашому магазині продавцями, керуюча магазином Кролівець Л.В. пройшла шлях від продавця до першої особи в магазині. Не можна не сказати про те, як раділи всі співробітники магазину, коли наша розумниця-бухгалтер Вікторія Бондаренко стала заступником керуючого, а через півроку керуючою магазином. А скільки в колективі було сліз радості і переживань успіхам вчорашньої школярки, яка працювала продавцем, студентки - заочниці Лопаткіної Ольги, яка після закінчення вузу, пройшовши навчання в навчальному центрі, блискуче склала іспити і стала заступником керуючого в нашому магазині. Розумна, освічена, напориста заступник керуючого, звичайно ж, була помічена керівництвом корпорації і вже через рік Лопаткіна О.А. була призначена на посаду керуючої магазином в «Продукти-309» м. Павлоград.

Немає потреби загострювати увагу персонально на будь-кому з працівників нашого магазину, який став в останні рік-два керівником того чи іншого рівня, як в самому магазині, так і керівником інших магазинів, тому що всіх нас об'єднує почуття причетності до великої спільної справи, де кожен може самоствердитися і реалізувати свої найсміливіші плани, максимально розкривши свій особистий потенціал.

Ми по праву пишаємося тим, що наш магазин є кузнею кадрів для корпорації АТБ.

Адміністрація магазину «Продукти -40»

  • Тільки в АТБ Товари власних ТМ
  • Ми гарантуємо свіжість та якість продукції